На Черкащині, в Звенигородці, побудують підприємство з переробки сільськогосподарської продукції, повідомляє “Районний вісник”.

Будівництвом підприємства зацікавилася компанія BuhlerHolding AG – швейцарський виробник багатофункціональних рослинних установок. Крім цього компанія надає послуги щодо переробки сільськогосподарської продукції та виготовлення продуктів харчування.

За попередніми підрахунками сировинна база регіону відповідає запитам майбутнього переробного підприємства. Тож наприкінці жовтня 2020 року міська рада Звенигородки вийшла на завершальний етап із залучення міжнародних інвестицій у розмірі 32 мільйони євро на будівництво комплексу з переробки сільськогосподарської продукції.

До комплексу з переробки сільськогосподарської продукції належатимуть млин, потужністю 300 тонн за добу, елеватор, потужністю 40 000 тонн, комбікормовий завод і завод з виготовлення олії рослинної.

–  Функціонування таких виробничих потужностей дозволить певною мірою вирішити проблему безробіття. Адже орієнтовна кількість робочих місць становитиме від 180 до 220. Окрім того, компанію зацікавив проєкт завершення будівництва однієї з п’ятиповерхівок, що, окрім всього іншого, сприятиме впорядкуванню житлового фонду, – зазначив мер Звенигородки Олександр Саєнко.

Потужності розташовуватимуться на в’їзді до Звенигородки з черкаського напрямку.  Будівельні роботи мають розпочатися вже з наступної весни.