Вже сьогодні ввечері та впродовж доби 1 грудня на Черкащині атмосферні фронти південного циклону знову ускладнять погодні умови – прогнозується сніг, у Черкасах та місцями по області сильний сніг та хуртовина.

Вночі та в першій половині дня суботи очікується найбільше опадів на фоні помірних морозів та в супроводі поривчастого вітру. Упродовж дня інтенсивність снігу та вітер зменшуватимуться. На дорогах зберігатиметься ожеледиця, можливі утворення снігових заметів і накатів. У неділю та понеділок очікується перерва в опадах та морозна погода з температурами вночі 8..13º, вдень 2..7º. 

У вівторок надходження більш теплого повітря з південних широт зумовить підвищення температури повітря вночі від 4 морозу до 1° тепла, вдень до 1..4º тепла та невеликі опади переважно у вигляді дощу. Таке підвищення температури спричинить сніготанення.

Така погода ускладнюватиме рух автотранспорту. Комунальним та дорожнім службам варто вчасно очищувати дороги та тротуари, а водіям та пішоходам бути особливо уважними.