Вчора ввечері, на прес-конференції, заступник міського голови Павло Іщенко повідомив, що вже звільнено директора КП “Смілакомунтеплоенерго» Станіслава Голубця і призначено в.о. нового директора – жителя Черкас Ігоря Работенка. Пише інтернет-видання Сміла.UA.

Раніше міський голова Олексій Цибко акцентував увагу на тому, що Станіслава Голубця не звільнено, а відсторонено від роботи на час проведення перевірки. Перевірка триватиме до 14 листопада, ніхто ще не знає її результатів, але директора вже звільнено. Така поспішність міського голови трохи дивує, але будемо чекати офіційних результатів перевірки, можливо, дійсно є за що позбавити керівника посади… Хоча Станіслав Голубець непогано виконував свою роботу – дуже боровся за свій колектив і активно відстоював збереження централізованого опалення у Смілі. В принципі, зараз такі ж погляди має і новий директор Ігор Работенко – він теж за збереження ЦО і розвиток комунального підприємства.

Ігор Работенко – останні 10 років працював у комунальній сфері Черкас, очолював ЖЕКи, управляючі компанії. Він відзначив, що КП “Смілакомунтеплоенерго» перебуває у критичному фінансовому стані. Планує позбавляти КП від несправедливих боргів. Планує переконувати смілян не позбавлятися від централізованого опалення, не руйнувати систему. Вважає, що за ЦО – майбутнє Сміли.