Результати роботи Черкаської обласної служби зайнятості за січень-червень 2018 року проаналізовано 20 липня під час наради директорів базових центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

У своєму виступі Григорій Дендемарченко наголосив, що на цей час на Черкащині завершилися реформаційні процеси служби зайнятості, в результаті чого 20 базових центрів зайнятості реорганізовали у відповідні філії, які приєднано до Черкаського обласного центру зайнятості; Черкаський, Уманський міські та Смілянський міськрайонний центри зайнятості залишилися юридичними особами.

– У новоутворених філіях робота спрямована на створення соціальної сервісної служби для клієнтів: роботодавцям – це якісний та швидкий добір кваліфікованих працівників, безробітним та шукачам роботи – сервісна підтримка сприяння їх зайнятості та розвитку професійної кар’єри. Основним пріоритетом у роботі служби зайнятості є клієнтоорієнтований підхід та рекрутингові засади, водночас забезпечується широка доступність послуг, зокрема, шляхом використання інформаційно-комунікаційних технологій, активізовано надання профорієнтаційних послуг молоді, – відзначив Григорій Дендемарченко.

Застосовуючи нові механізми та форми роботи вдалося забезпечити зростання чисельності працевлаштованих громадян та збільшити чисельність роботодавців, які співпрацюють з службою зайнятості щодо укомплектування вакансій та вирішення кадрових питань.

Також директор звернув увагу на те, що протягом першої половини 2018 року за сприяння обласної служби зайнятості роботою забезпечено понад 21,5 тисяч громадян, в тому числі 11,9 тисяч безробітних. Темпи працевлаштування на Черкащині вищі, ніж в цілому по Україні. Завдяки оперативному працевлаштуванню безробітних зменшилася кількість зареєстрованих безробітних на 8 % у порівнянні з відповідним періодом минулого року, і становила 16,9 тисяч осіб. Понад 4,9 тисяч безробітних підвищили свою конкурентоспроможність на ринку праці Черкащини завдяки проходженню професійного навчання. Рівень охоплення профорієнтаційними послугами серед регіонів України – сягає 98,2 % (по Україні – 95,2 %).

– Працюючи за новими вимогами служба зайнятості насамперед забезпечує адресний підхід при наданні послуг та враховує індивідуальні потреби клієнтів. А турбота про людей, вирішення питання соціального захисту від  безробіття в регіоні завжди були, є, і будуть головними завданням колективу обласної служби зайнятості. Сьогодні перед нами постають нові завдання щодо оперативного реагування на стрімкі зміни попиту та пропозиції робочої сили, надання реальної допомоги населенню і роботодавцям. Тому я впевнений, що завдяки праці кожного працівника, імідж Державної служби зайнятості як інноваційної, потужної організації, що склався в  українському суспільстві, і надалі буде підтримуватись та розвиватись, – підсумував директор обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.

За інформацією ОЦЗ