Протягом  2020 року в Золотоніській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості перебувало налічувалося  1654 офіційно зареєстрованих безробітних, що на 5%  більше ніж у  відповідному періоді попереднього року.

У професійно-кваліфікаційному складі безробітних переважну більшість складали особи, які мають робітничі професії (продавці-консультанти, касири, оператори виробничої дільниці,  слюсарі –ремонтники, водії автотранспортних засобів та ін.).

На сьогоднішні на обліку в міськрайонній філії перебуває 1106 осіб, які мають статус  безробітного.

За направленням міськрайонної філії працевлаштовані 738  безробітних;  193  безробітних проходили професійне навчання на замовлення роботодавця. Ще 78 осіб взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Протягом звітного періоду від роботодавців регіону  надійшло 1342 вакансії, 1054 було укомплектовано за сприяння міськрайонної служби зайнятості.

На сьогоднішні є потреба роботодавців за такими професіями, як: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів, слюсар-ремонтник, слюсар з механоскладальних робіт, оператор виробничої дільниці та ін.

Золотоніська міськрайонна філія ОЦЗ