Знову хитається крісло під директором СКП «Комунальник» Сергієм Ананком. Чим ближче до дати припинення дії його контракту, тим більше недоліків знаходиться у роботі підприємства.
На черговому засіданні виконкому секретар міської ради Віктор Федоренко звинуватив керівництво СКП у надмірному затягуванні ремонту доріг. Сказав, що кошти у сумі більше мільйона гривень для усунення ямковості вже виділено. А директор не поспішає робити ремонти.
Відео про це можна подивитись на каналі Сміла.ua
Також на виконкомі звинувачували СКП «Комунальник» у тому, що працівники неякісно засипають ями на дорогах. Наприклад, поблизу школи №3 ями закидані лише до половини.
Щоправда, на засіданні виконкому не було ні начальника управління ЖКГ, ні директора СКП «Комунальник», щоб вони могли висловити і свою точку зору та пояснити, що відбувається.
Ремонт доріг у Смілі – дуже болюче питання, але його необхідно вирішити. Тут треба відкласти всі свої амбіції і спільно приступити до роботи.


КОМЕНТАРІ