На черговому засіданні депутатської комісії Смілянської міської ради з питань депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку розглядали питання про громадське обговорення об’єднання територіальних громад. Пише інтернет-видання smila-ua.

У всій Україні повним ходом тривають об’єднання, тож міський голова Олексій Цибко теж хоче ініціювати організацію ОТГ. Але спочатку вирішили, що будуть вивчати громадську думку – чи варто і з ким варто об’єднуватись. До того ж спочатку пропонують добровільне об’єднання, а потім буде примусове. За орієнтовним планом, розробленим в Черкаській облдержадміністрації до Сміли, теоретично, мають приєднатися Плескачівка, Сунки, Малосмілянка – суміжні з територією міста села. Але Плескачівку «обробляють» представники Жаботинської сільської ради, щоб вони приєдналися до Кам’янки. Тож якщо смілянська влада хоче приєднати до себе когось путнього – треба не чекати, а вже працювати над цим питанням.

Тим часом інші депутати висловили думку, що коли два бідняки об’єднаються, грошей від того більше не стане. Тож чи варто об’єднуватися?

Деякі інші міські обранці вважають, що жителі району все одно їздять на роботу у Смілу, дітей возять до нас у школи, – тож об’єднання неминуче. У підсумку вирішили питати думку містян. Але як це будуть робити – теж поки що не відомо.