У Смілі другокласники НВК «Лідер» гуртом написали цікавий лист, який назвали «Майбутній читач дитячої бібліотеки, вітаємо…», присвятивши своє послання до Всесвітнього дня пошти.

Про це «Сміла.ua» повідомили в центральній бібліотеці для дітей, бібліотекарі якої запропонували школярам скласти такого колективного листа майбутнім читачам дитячої книгозбірні, які прийдуть навчатися до школи в 2028 році.

«Школярі, разом зі своїм класний керівником Світланою Артеменко, активно та творчо долучилися до справи. Діти підготували лист з побажаннями та настановами майбутнім книголюбам. В ньому юні «лідерці» закликали цінувати книгу, як одне із найдавніших джерел знань, обережно з нею поводитися та активно відвідувати бібліотеку», – розповідають у дитячій бібліотеці.

І додають, що завдяки пізнавальному відео та розповідям бібліотекаря другокласники здійснили віртуальну подорож до поштового відділення, дізналися про непростий шлях, який проходить лист, перш ніж потрапити до рук адресата.

«Лист в майбутнє, написаний читачами дитячої міської бібліотеки, обов’язково дочекається своїх адресатів та буде їм вручений», – підсумовують у центральній книгозбірні для дітей.