26 лютого відбулась міська бюджетна комісія. На комісії побував воєнком Смілянсько-Км’янського об’єднаного міського військового комісаріату (ОМВК). Він звернувся до депутатів із листом про виділення 91 тисячі гривень на ремонт приміщення ОМВК. Пише Сміла.UA.

Розповів, що Міністерство оборони виділяє 562 тисячі на купівлю нових меблів, комп’ютерів, ліцензійних програм для удосконалення роботи військового комісаріату і створення на його базі нового відділу. Депутати Смілянської районної ради погодилися надати фінансову підтримку і виділяють по 15 тисяч гривень щомісяця для устаткування ОМВК.

Ще комісаріату потрібні кошти на ремонт приміщення, яке перебуває у жахливому стані, ніколи не ремонтувалося і відлякує молодих новобранців своїм виглядом. Міністерство оборони і райрада не можуть фінансувати ремонт, тому що приміщення належить міській раді.

Не всі депутати хотіли давати кошти на ремонт у Смілянсько-Км’янському об’єднаному міському військовому комісаріаті, тому що вони і так орендують приміщення лише за 1 гривню та, мовляв, забезпеченням ОМВК має займатися держава. Але Іван Харченко переконав, що податки – близько 40 тисяч гривень щомісяця, комісаріат сплачує у місто. Тож раз можна попросити кошти із бюджету на ремонт.

Депутати пообіцяли, що знайдуть ці гроші і підтримають військових.