На всеукраїнському рівні смілянському ліцею «ЛІДЕР» надали звання Асоційованої школи ЮНЕСКО. Цієї події тут чекали понад півтора року та своєю працею щодня доводили, що дійсно гідні цього великого звання. Повідомляють у Черкаській ОДА.

– Сьогодні ми – один із чотирьох провідних закладів Черкаської області та один із 38 закладів України, що мають честь носити таке високе звання. Бути учасником такого масштабного проекту – велика відповідальність, адже основною ціллю об’єднання найпотужніших закладів освіти світу є забезпечення якісної освіти, націленої на реалізацію проектів щодо підтримки знань у галузі прав людини, демократії, міжкультурних зв’язків та захисту довкілля в системі ООН, – розповідають у навчальному закладі.

Пріоритетними цілями асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні є виховання дітей і молоді у дусі миру, демократії, прав людини, толерантності і взаєморозуміння між народами на шляху реального співробітництва і взаємозбагачення культур, причетності до розв’язання світових проблем через партнерство в системі Організації Об’єднаних Націй.
Тому досягнення нашого «Лідера» – це ще один крок до розвитку не лише української освіти, а й освіти усього світу.

Ліцеїсти пишаються, що отримали честь нести таке почесне звання – бути асоційованою школою ЮНЕСКО.