Кошти на підтримку обороноздатності України спрямували депутати під час позачергової сесії. Її провели 31 серпня у закритому режимі. Про її результати розповів секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін.


«На розгляд виносилося 4 питання. Усі вони стосувалися підсилення обороноздатності України і допомоги Збройним Силам України. Спочатку депутати внесли зміни до бюджету та ПСЕР, спрямувавши 1,5 млн грн. субвенції обласному бюджету на потреби однієї з військових частин за їхнім запитом. Також проголосували за те, щоб надати дозвіл КП «Черкаситеплокомуненерго»  придбати на 20 млн грн. більше необхідної  техніки у відповідності до запитів військових. Ще одне – це передача на користь держави для потреб Збройних Сил України 5 спеціалізованих вантажних військових автомобіля, які вже найближчим часом будуть задіяні на лінії фронту і допомагати нашим збройним силам бити ворога», – зазначив Юрій Тренкін.

Сесія проведена у відповідності до вимог чинного законодавства і регламенту Черкаської міської ради. У засіданні взяли участь 29 депутатів, які одноголосно підтримали усі питання. Наступна чергова сесія Черкаської міської ради запланована на 21 вересня.