Сьогодні, у понеділок, 3 грудня, з 11-00 до 15-30 в Центрі розвитку місцевого самоврядування за адресою: м. Черкаси, вул. Б.Вишневецького, 36/1 триватиме Секторальна стратегічна сесія.

Як розповіла директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод, цей захід є підсумовуючою частиною створення Проекту Стратегії Черкас до 2030 року.

До участі у секторальній стратегічній сесії «Економіка» запрошуються:

керівники та власники черкаських підприємств та бізнесів всіх сфер (платники податків до міського бюджету),
потенційні інвестори та новатори,
науковці,
люди, які мають своє фахове бачення економічного розвитку міста Черкаси та бажають долучитися до його створення,
депутати Черкаської міської ради,
члени виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Модерувати стратегічну сесію будуть

Володимир Воробей – фахівець з залучення інвестицій, управління процесом інновацій, бізнес-моделювання, бізнес-стратегії, регіонального розвитку, координатор Ради Конкурентоздатності Львова.
https://theukrainians.org/volodymyr-vorobey/

«Місто може легко будувати екосистему для розвитку різноманітних секторів економіки».

«Місто апріорі є платформою, на якій зустрічаються усі сторони. Більше того, місто — це розпорядник наших коштів, значної частини наших податків. Якщо ми, як місто, як мешканці та платники податків у цьому місті, говоримо про те, що нам важливо (наприклад, мати екосистему для продуктового дизайну), то ми визначаємо порядок денний для місцевих політиків. І вже політики мають запропонувати нам стратегічні підходи до створення такої системи».

Олександра Скиба – керівник проектів Всеукраїнської громадської організації «Інститут «Республіка», коуч, фахівчиня у сфері стратегування та реалізації проектів в громадській сфері та бізнес-проектах.