Понад 100 власників помешкань заборгували за використану електроенергію. Загальна сума боргу складає орієнтовно більше 120 тисяч гривень. Якщо понеділок 13 вересня для усіх золотонісців стане жовтим, то наступний, 20 вересня – чорним, а точніше – темним. Цього дня енергетикам Золотоніського РЕМу випаде не вельми приємна роль: «відрізати» боржників від системи енергопостачання. Про це сайту Золотоноша. City повідомив директор місцевого підрозділу ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Середа.

– Нам випадає досить скандальна місія, – каже Олександр Іванович. – Але мої підлеглі – звичайні виконавці. Таке розпорядження керівництва «Черкасиенергозбут», де моніторять стан проплати за надану населенню послугу. Попередньо кожен з боржників отримував СМС-повідомлення на мобільний телефон, що вказаний у типовому договорі. Причому, такі сповіщення відправляли неодноразово.

У список боржників потрапила понад сотня золотонісців, кожен з яких завинив понад 1200 гривень.

Як вважає Олександр Іванович, непорозуміння виникатимуть ще й з тими споживачами, котрі зважать на попередження і внесуть кошти на особові рахунки після 15-17 вересня. Такий абонент вважатиме, що заборгованості він позбувся. Проте, як відомо, банківська процедура триває кілька днів і саме вона зіграє не на руку платникам.

Тож, до 20 вересня ті, хто з тих чи інших причин, не розрахувався за отриману електроенергію ще має час погасити борг.