Упродовж минулої доби на території області були ліквідовані 5 пожеж сухої рослинності та сміття. В усіх випадках причиною загорань стало необережне поводження із вогнем Найбільш потерпали від вогню Звенигородський та Черкаський райони. Інформують у ДСНС Черкащини.

blank
На Звенигородщині, пожежі сміття виникали на полігоні побутових відходів в районному центрі та стихійному сміттєзвалищі у селищі Лисянка. Загальна площа пожеж склала 300 квадратних метрів. Для їх ліквідації були залучені сили місцевих пожежно-рятувальних підрозділів.

Майже одночасно рятувальні підрозділи вели боротьбу із пожежами сухої рослинності у Черкаському районі.

Зокрема, щоб ліквідувати пожежу у селі Хацьки, Степанківської територіальної громади, рятувальникам довелось залучати додаткове відділення з обласного центру та пожежних місцевої пожежної команди. Загальна площа пройдена вогнем становить 0.5 Га.

У селі Рацеве, Чигиринської територіальної громади, пожежу сміття на стихійному сміттєзвалищі було ліквідовано силами 16-ї ДПРЧ з міста Чигирин.

Через необережне поводження із вогнем у селі Кононівка, Шрамківської територіальної громади виникла пожежа на стихійному сміттєзвалищі.

Загорання ліквідував черговий караул Драбівської пожежно-рятувальної частини Золотоніського району.

Внаслідок спекотної погоди Черкащина впевнено крокує до найвищого рівня пожежної небезпеки. Тому Головне управління ДСНС у Черкаській області звертається до усіх мешканців області із застереженням щодо користування відкритим вогнем, адже через спеку існує висока загроза виникнення пожеж у лісах та екосистемах.