У неділю, 20 листопада, у прямому ефірі відбулися фінали і суперфінал вокального шоу «Голос країни-12». Фінали мали відбутися весною. Але через повномасштабне вторгнення організатори перенесли фінальне шоу на листопад 2022 року. Пише сайт umannews.city.

У суперфіналі 12 сезону зійшлися одразу 16 найкращих вокалістів з чотирьох команд. До другого етапу пройшли лише четверо – уманець Давид Маскиса з піснею Skofka – «Чути Гімн», Василь Палюх, Марія Квітка та Сергій Соловйов.

Уманець Давид Маскиса, лише минулого року повернувся в Україну з Німеччини, щоб серйозно займатися музикою. Коли почалася війна він міг виїхати з країни, але обрав ─ захищати рідний край від російських окупантів.

Задля участі у шоу Давида командування відпустило зі сходу України, аби він виступив у суперфіналі.

«Останній час були на сході, де кожного дня важкі бої, де наші воїни боронять наші землі і нищать ворога. Наразі перебуваю у Києві, командування дало дозвіл на те, щоб я взяв участь у фіналі «Голосу країни-12», ─ розповів Давид.

Нагадаємо, у 12-му сезоні, перерваному війною, перемогу здобула Марія Квітка з міста Корсунь-Шевченківський, що на Черкащині.