У Соснівському районному суді відбулося чергове засідання у справі щодо аварії, у якій загинув директор Черкаської загальноосвітньої школи №19 Юрій Лункін. Судове слідство завершили, дебати перенесли на наступне засідання, повідомляє Суспільне.

blank

Як пояснив суддя, дебати перенесли на наступне засідання у зв’язку з тим, що немає представника потерпілих.

На судове засідання не з’явився представник потерпілих. Однак суд ухвалив рішення про те, що засідання можна проводити без нього. На минуле засіданні мав з’явитися “таємний” свідок. За словами прокурора, сьогодні він теж до суду не прийшов.

До матеріалів справи долучили 17 фото, надані потерпілою стороною. Це розкадрування запису із відеореєстратора автомобіля, який проїжджав повз місце ДТП.

“Походження цього відео невідоме. Це просто розкадрування відео. Я не розумію, що мають довести ці фото — час та місце злочину?”, — зазначив адвокат підозрюваного Романа Куниці Володимир Орленко.

Донька загиблого Ірина Лункіна зазначила, що саме вона ініціювала те, щоб додати ці докази до справи: “На знімках видно, що пішохідний перехід добре освітлений. А на минулих допитах ми чули, що Куниця нібито скоїв наїзд, бо освітлення було недостатнім”.

Також до матеріалів справи долучили знімки та відео, зроблені на місці аварії та під час проведення експертизи.

“На фотографіях видно, що в автівці пошкоджене дзеркало. Коли була технічна експертиза, воно знаходилося уже в стандартному вигляді. Хотілося б з’ясувати, чи мав хтось у цей проміжок доступ до автомобіля”, — пояснила Ірина Лункіна.

Адвокат підозрюваного своєю чергою знову заявив, що він все одно не розуміє, що доводять ці матеріали: “На цих відео не видно, що Куниця змінює обстановку на місці події — вирівнює дзеркало, знімає номерний знак тощо”.

У коментарі Суспільному донька загиблого Ірина Лункіна розповіла, що сьогодні розглядали не нові докази, втім просили, щоб їх додали до справи: “Сьогодні ми просили долучити розкадрування запису відеореєстратора. Щодо дебатів, то ми до них готові давно”.

“Таємний” свідок, зі слів прокурора, на зв’язок так і не вийшов, тож судове слідство завершили.