Як ми вже повідомляли раніше, колесо огляду готове і наразі перебуває на складі вінницької фірми-розробника “Сармат”. Установлення атракціону почнеться як тільки підготують відповідний майданчик.

Про це повідомив директор КП “Дирекція парків” Володимир Стойко, пише “Вичерпно“.

Володимир Стойко зазначив, що угода про закупівлю колеса огляду укладалася трьома сторонами: компанія “Сармат”, КП “Дирекція парків” та департамент економіки та розвитку ЧМР. За словами очільника комунального підприємства, затримки із виготовленням колеса сталися через затримку сплати авансу, а колесо було виготовлене наприкінці 2017 року. Аванс був затриманий через відсутність коштів фінансування.

– Прийняли рішення, що компанія “Сармат” зберігатиме колесо до появи майданчика. Єдина перепона встановлення атракціону — будівництво площадки, яку будуватимуть цьогоріч  — сказав Володимир Стойко.

Колесо огляду складуть на території комунального підприємства і встановлять на тому самому місці, де й раніше стояв цей атракціон – у Сосновому бору. Колесо огляду буде білого кольору, із сучасною ілюмінацією.

За його словами, майданчик мали почати будувати 10 липня, але не склалося через зірвання торгів. Нові торги відбудуться 30 липня.