На Черкащині у цьому році заплановані роботи по поточно-середньому ремонту доріг більше ніж на 700 мільйонів гривень. Про це повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко.

“У першу чергу відбувається роботи на міжнародній роботі Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знамянка, що проходить від Вінницького кордону до міста Умані. Це протяжність біля 30 кілометрів. В цьому році об’єкт планується до здачі в повному обсязі. Крім цього на цій ділянці дороги відбувається вперше за останні п’ять років реконструкція шляхопроводу. На даний час роботи розпочалися, відбулося розбирання шляхопроводу, тому руз здійснюється по об’їздній дорозі.”

Демиденко просить водіїв з розумінням поставитися до ремонтників і обирати для свого руху інші маршрути. За його словами роботи завершаться за 3 – 4 місяці.

“Крім цього нами у цьому році завершується обсяг робіт по автомобільній дорозі Київ – Знамінка від Смілянського кордону до кордону з Кіровоградською областю. Крім цього нами завершені роботи з поточно-середнього ремонту мосту, завершені роботи на об’єкті Червона Слобода по автомобільній дорозі Р – 10. Згідно постанови Кабінету Міністрів виділено кошти на фінансування робіт поточно-середнього ремонту у Мошнах. Також на Канівській трасі буде проведено ремонт мосту через річку Рось, роботи розпочнуться найближчим часом, бо там триває процедура підписання договору.”

Крім того, Демиденко розповів, що вже проведено закупівлі на ремонт так званої Драбівської дороги. Якщо буде фінансування в цьому році, то й роботи будуть виконані в цьому році.

“Також нами на перспективу розроблений інвестиційний проект з розвитку автомобільної дороги Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя. Ми пройшли бюджетний комітет і комітет Верховної ради стосовно погодження даного переліку і в наступному році очікуємо виділення коштів на реконструкцію більше ніж 11 кілометрів, в першу чергу на реконструкцію дороги, що проходить через місто Золотоноша.”