У Черкасах розпочинають серію стратегічних сесій задля актуалізації “Стратегії розвитку міста Черкаси до 2032 року”. Охочих запрошують взяти участь у стратегічних сесіях, які відбудуться цього тижня:

1) 16 квітня 2024 року о 14:00 – Стратегічна сесія “Гуманітарний напрямок”.

Для кого? Стратегічна сесія буде корисною для посадовців, депутатів місцевих рад, науковців, студентів, освітян, , працівників закладів культури, спорту, громадських активістів та організацій, які зацікавлені в стратегічному розвитку освіти, спорту; культури;

2) 18 квітня 2024 року о 14:00 – Стратегічна сесія “Охорона здоров’я, екологія”.

Для кого? Стратегічна сесія буде корисною для посадовців, депутатів місцевих рад, науковців, медиків, працівників соціальної служби, екологів, громадських активістів та організацій, які зацікавлені в стратегічному розвитку соціальної сфери; охорони здоров’я Черкаської громади.

Місце проведення зустрічей: м.Черкаси, вул.Лазарєва, 6 (конференц-зала готелю “Optima”)

Ваші думки та ідеї дуже важливі для нас. Просимо вас попередньо зареєструватися, щоб ми могли спланувати кількість учасників.

Реєстрація на стратегічні сесії: https://forms.gle/FyiGiuw9P79B2Yxo6

Також долучайся до онлайн ОПИТУВАННЯ “Стратегічний розвиток Черкаської громади” для актуалізації діючої стратегії до 2032 року https://forms.gle/44TaZvqFcTV87RJi8

Події організовуються Всеукраїнською ініціативою “Активна Громада” від Інституту Республіка” і реалізується в рамках проєкту «Формування місцевого бачення відновлення України» та підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Національним Фондом Підтримки Демократії (NED).