Студенти Черкаського державного технологічного університету відвідали Черкаську ТЕЦ аби провести практичні заняття на території підприємства та закріпити отримані знання в рамках навчального курсу «Екологія і атмосфера». Повідомляють у прес-службі підприємства.

На початку працівники ТЕЦ провели для присутніх вступний інструктажі з охорони праці. У ході практичного заняття начальник відділу охорони навколишнього середовища Євгеній Мовчанюк розповів студентам про основну діяльність найбільшого теплогенеруючого підприємства області та про специфіку роботи різних цехів і підрозділів, які цілодобово працюють для безперебійного забезпечення міста теплом та гарячою водою.

Майбутні екологи під час екскурсії ознайомилися з роботою підприємства, проаналізували роботу систем очищення димових газів та дізналися про екологічні проекти, які незабаром будуть впроваджені на ТЕЦ.

Викладацький колектив навчального закладу висловив подяку директору ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» Михайлу Фатьянову за співпрацю з кафедрою екології Черкаського державного технологічного університету та за надану можливість ознайомитися з технологією виробництва тепла і електроенергії й роботою очисного обладнання на підприємстві.

Сподіваюсь, що студенти з користю використають отримані знання у подальшому навчанні, та ймовірно, у майбутньому поповнять ряди фахівців-екологів Черкаської ТЕЦ, – зазначив Михайло Фатьянов.