Виконавчий комітет не допустив ФОП Бакашева Б.А. до участі в конкурсі перевізників на обслуговування автобусного маршруту №9, який з’єднує АТЗТ ЧШК та Залізничний вокзал.

Однак у процесі обговорення питання між заступником міського голови Юрієм Ботнаром та представницею відділу загально-правових питань Черкаської міськради Катериною Пидорич виникла суперечка, передає перебіг засідання в мерії “vikka.ua“.

Раніше конкурсна комісія не допустила ФОП Бакашева Б.А. до участі в конкурсі. Усе – через невідповідність пропозиції перевізника вимогам. У того, мовляв, немає ані необхідної технічної бази, ані кондукторів, ані водіїв.

Втім, підприємець звернувся до суду, і Феміда зобов’язала організатора конкурсу допустити Бакашева до конкурсу. Проти такого рішення суду виступив заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар. Юристка зауважила: виконком не має права не допустити перевізника до конкурсу.

blank

“Ви можете повторити свою помилку, не виконавши рішення суду. Організатор конкурсу повинен або визначити переможця, або ухвалити рішення, що він був проведений з порушенням законодавства. В інакшому випадку це знову буде порушенням з вашого боку”, – зазначила Катерина Пидорич.

Натомість Ботнар заявив: юристка працює на перевізників і проти інтересу громади й виконкому.

Однак варто нагадати, як писав “Дзвін.media”, через діяльність Ботнара у листопаді минулого року застрайкували всі черкаські “маршрутники”. Тоді Ботнар на чолі із командою “свободівців” в міськвиконкомі обіцяв містянам “транспортну реформу”, а натомість гальмував укладання договорів із існуючими перевізниками та оголошення конкурсів. Масла у вогонь долило і бажання перевізників збільшити вартість проїзду. “Свободівцям” це не подобалось, бо перед виборами до парламенту вони не хотіли погоджуватись на рішення, що не сподобаються виборцям, натомість придумавши красиве гасло – щоб перевізники возили безкоштовно учнів та всіх категорійних громадян (а це, за найскромнішими підрахунками, більше половини всіх пасажирів у місті). Звісно, перевізники відмовились працювати без договорів і чітких правил та ще й за такими “драконівськими” правилами. Зрештою, після тяжкого тижня, коли в засніженому місті взагалі практично не працював громадський транспорт, конфлікт вдалося врегулювати – місто заключило договори з перевізниками і підняло вартість проїзду до 5 гривень.