Черкаський адміністративний суд сьогодні розглядає заяву міської ради про скасування свого рішення щодо призупинення рішень «канівської» сесії Черкаської міськради до розгляду справи по суті, пише “Прочерк”.

Суддя Петро Паламар, який вийшов з лікарняного, сьогодні зранку почав розгляд скарги відповідача, проте відклав завершення розгляду до вечора, щоб дати можливість сторонам підготувати всі необхідні документи.

Нагадаємо, позивач (депутат Черкаської міськради Олександр Радуцький) звернувся до суду з оскарженням рішень «канівської» сесії Черкаської міськради від 22 серпня, яка ухвалила низку змін до міського бюджету. На його думку, сесію було проведено так, що майже половина депутатів не змогла взяти участь у сесії. Натомість п’ятеро депутатів, яких раніше було відкликано, брали в ній участь. Радуцький просить суд скасувати рішення міськради. Задля забезпечення позову суд раніше призупинив бюджетні рішення «канівської» сесії.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, низка департаментів і депутатів міськради твердять, що зупинка бюджетних рішень вганяє місто у колапс: паралізує діяльність органів місцевого самоврядування та позбавляє їх можливості, зокрема, здійснювати необхідні соціальні виплати.

Розгляд справи продовжиться о 16.30.