Смілянською місцевою прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України (тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого), відповідальність за яке передбачена у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років, інформує прес-служба Смілянської місцевої прокуратури.

Установлено, що 11 квітня 2018 року близько опівночі 37-річний житель міста Шпола за місцем свого проживання, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння,  наніс численні удари в область життєво важливих органів своєму знайомому.

Після виклику очевидцями злочину бригади швидкої медичної допомоги зловмисник перешкоджав медичним працівникам у наданні допомоги потерпілому та продовжував наносити тілесні ушкодження, від яких останній помер.

У ході досудового розслідування за результатами розгляду погодженого прокурором клопотання слідчим суддею Шполянського районного суду підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Водночас, після скерування обвинувального акту до суду 12.07.2018  суддею Смілянського міськрайонного суду у ході підготовчого засідання у задоволенні клопотання прокурора про продовження підозрюваному у вчиненні тяжкого злочину проти життя і здоров’я особи запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відмовлено та звільнено  з-під варти в залі суду без обрання будь-якого запобіжного заходу.

Вказане рішення судді Смілянського міськрайонного суду Смілянською місцевою прокуратурою оскаржено та буде вжито передбачених законодавством заходів з метою об’єктивного судового розгляду та невідворотності об’єктивного покарання.