В Черкаській місцевій прокуратурі повідомляють про відкриття матеріалів у кримінальному провадженню за фактом неналежного виконання медичними працівниками своїх професійних обов’язків під час прийняття пологів.

Досудовим розслідуванням встановлено, що медичні працівники КЗ ЧМПБ «Центр матері та дитини» в місті Черкаси, неналежно виконали свої професійні обов’язки під час приймання пологів у породілі, що полягає у не проведенні  термінового розродження шляхом кесаревого розтину, в результаті чого настали тяжкі наслідки для новонародженого немовляти у формі інвалідності.

Встановивши наявність достатніх доказів у вказаному кримінальному провадженні, трьом медичним працівникам повідомлено про підозри.

На підставі ст. 290 КПК України матеріали кримінального провадження відкрито сторонам, після ознайомлення з якими, вирішиться питання про погодження обвинувального акту та направлення до суду для розгляду по суті.

Вчинене кримінальне правопорушення карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.