Черкаська місцева прокуратура повідомляє, що ними здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення,  передбаченого ч.ч. 1, 4 ст. 358 (підроблення та використання офіційного документа) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що раніше судимий за аналогічний злочин черкащанин, підробив знайдений офіційний документ, а саме паспорт громадянина України, шляхом проведення заміни первинної фотокартки на свою фотокартку з метою приховання власної особи, так як перебував в оперативному розшуку.

Крім того, в подальшому зловмисник ще й скористався підробленим документом, коли його зупинили працівники поліції та на їх вимогу він пред’явив вказаний документ.

У рамках досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні зібрано достатньо доказів, на підставі яких зазначеній особі повідомлено про підозру у вчиненні інкримінованого йому кримінального  правопорушення.

На даний час вирішується питання про погодження обвинувального акту та скерування його до суду для розгляду по суті.

Кримінальне правопорушення карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.