Черкаською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно молодика, який обвинувачуються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка)), ч. 2 ст. 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно), ч. 3 ст. 357 (незаконне заволодіння будь-яким способом іншим важливим документом), ч. 2 ст. 186 (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинений повторно) Кримінального кодексу України. Повідомляють у прокуратурі Черкащини.

Встановлено, що 30 – річний зловмисник, умисно викрав з жіночої сумки платіжну банківську кредитну картку, достовірно знаючи, що при розрахунку даною кредитною карткою по терміналу, не потрібно вводити пін-код доступу до вказаної картки, вирішив цим скористатись, відвідавши заклад харчування в місті Черкаси та ряд магазинів в торгівельному центрі «Любава», спричинивши потерпілій матеріальних збитків на суму понад 6 тисяч гривень.

Він же, знаходячись на пішохідній доріжці, маючи умисел на відкрите викрадення чужого майна, умисно, з корисливих мотивів, схопив золотий ланцюжок, який висів на шиї незнайомої жінки та шляхом ривка зірвав даний ланцюжок, вагою близько 18 грам, вартістю 18900 гривень, після чого, утримуючи даний ланцюжок при собі, почав тікати з місця скоєння кримінального правопорушення.

За принципової позиції прокурора, який враховуючи тяжкість вчиненого злочину, наполягав на суворому покаранні, вироком Соснівського районного суду міста Черкаси зловмисника визнано винними за ч. 1ст. 185, ч. 2 ст. 185,     ч. 3 ст. 357, ч. 2 ст. 186 КК України та за сукупністю злочинів призначено покарання у вигляді 4 років 6 місяців позбавлення волі.

На цей час вирок не набрав законної сили та вивчається прокуратурою на предмет законності.