Прокуратурою Черкаської області затверджено та до суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням жительки Черкащини у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307,  ч. 3 ст. 307  Кримінального кодексу України.

У ході досудового розслідування установлено, що жінка, діючи за попередньою змовою з іншою особою, матеріали кримінального провадження щодо якої виділено в окреме провадження, у період часу з вересня 2018 року до травень 2019 року придбавала, зберігала з метою збуту та збувала на території Київської області в особливо великих розмірах наркотичний засіб, обіг якого обмежено, – метадон.

Злочинну діяльність вказаної особи припинено працівниками прокуратури області спільно з Управлінням СБ України в Черкаській області.

Довідково: санкцією ч. 3 ст. 307 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Повідомляє прес-служба  прокуратури Черкаської області.