Під процесуальним керівництвом прокурорів прокуратури Черкаської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні та до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 42-річного жителя м. Черкаси, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 291 (порушення чинних на транспорті правил, що убезпечують рух, якщо це спричинило загибель людей) Кримінального кодексу України. Повідомляють у прокуратурі Черкаської області.

Установлено, що 08.07.2017 обвинувачений, керуючи маломірним судном «Buster X», рухаючись вузьким водним проходом поблизу готельно-розважального комплексу «Селена» в с. Свидівок Черкаського району, порушив чинні на транспорті правила, що убезпечують рух, внаслідок чого допустив зіткнення з іншим маломірним судном «Казанка 5М».

Унаслідок аварійної пригоди пасажир маломірного човна «Казанка 5М» отримала тілесні ушкодження, від яких померла в кареті швидкої медичної допомоги.

Довідково: санкцією ст. 291 КК України передбачено покарання у виді штрафу у розмірі від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправних робіт на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на строк до 5 років.