Сьогодні, 31-го травня, свій ювілей відзначає ще одна столітня мешканка Черкас. 100 років виповнилося Кулагіній Олександрі Іванівні. Від міської ради привітали ювілярку заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар та директор департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Олег Гудзенко.

Олександра Іванівна народилася в 1920 році в сім’ї військовослужбовця в м. Знам’янка на Кіровоградщині. Пережила другу світову війну. За своє життя жінці довелося часто міняти своє місце проживання, оскільки вона подорожувала разом з чоловіком-військовослужбовцем. До Черкас переїхала в 1954 році, де працювала у воєнторзі.

blank

Олександра Іванівна народила трьох дітей. Сьогодні проживає з донькою Наталією, яка також сьогодні відзначає ювілей – 70 років. Олександра Іванівна має четверо внуків та вісім правнуків.

Попри складнощі зі здоров’ям вона досягла 100-річного віку. Вітаємо черкащанку з Днем Народження та висловлюємо свою повагу! Сьогодні дожити до ста років – це справді героїзм. Бажаємо перш за все здоров’я. Хай подальші роки життя Олександри Іванівни будуть легкими та безтурботними.