23 вересня по обіді стало відомо, що Тальнівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 переходить на дистанційне навчання – усе через коронавірус. І це єдина на сьогодні школа, що вчитиметься дистанційно. Пише видання “Вісті Черкащини”.

Коментар начальника відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міськради Раїси Карман:

–Так, школа пішла на дистанційку, – каже Раїса Михайлівна. – Є результати, знову 2 класи треба відправляти на дистанційне навчання, є випадки коронавірусу серед техпрацівників, тому прийняли рішення перейти на дистанційне навчання, щоб запобігти розповсюдженню хвороби. Навчатимуться виключно перші класи, що при дитсадках.
Про це ж розповідає і директор навчального закладу Тарас Солошенко:

֪–Із завтрашнього дня і на два тижні, по 8 число включно, школа вчитиметься дистанційно. Після 6-го уроку нам передали інформацію, що у 2 осіб (техперсонал) підтвердився діагноз, і треба подати усіх техпрацівників як контактних – це означає, що у школі не буде кому проводити дезінфекцію, адже люди підуть на самоізоляцію. Всі вони здадуть тест на ПЛР, будемо надіятись, що все буде добре. А поки будемо працювати в системі HUMAN і паралельно в Вайбері. Все це – з метою запобігання розповсюдженню хвороби, – сказав він.

За словами головного лікаря КНП «Тальнівський Центр ПМСД» Анни Данилюк, станом на сьогодні на Тальнівщині 13 хворих дітей на коронавірус (звертаємо вашу увагу – це цифра по району).