Зірковий актор з Корсуня Тарас Цимбалюк поділився з українцями роздумами на тему віри та пропаганди. Пише сайт u-news.

“Віра – потужна річ! Людина постійно шукає джерело, куди вона може її спрямувати. Це невідʼємна частина нашого нутра: людям треба у щось вірити. Зрозумівши цю стихійну потребу, темні сили почали «народжувати» виключно страшні джерела для віри. Я зараз не про сумнівних гадалок, астрологів, котрі ростуть як гриби у соц мережах, користуючись людською недалекістю”, — пише Тарас Цимбалюк.

 Цимбалюк наголосив, що пропаганда – магніт для тих, хто не проти, щоб думали і вирішували за них.

“І ще – одна з ключових форм побудови фундаменту усіх війн. На жаль, ми можемо переконатись на власному досвіді…”, — зазначив актор.

Цимбалюк навів у якості прикладу скупчення фанатів Гітлера, зібрані дуже грамотною, плановою пропагандою, що призвело до страшних наслідків. Крім того, актор несподівано висловився про християнство.

“Євреї, до речі, у свій час, для впливу/поневолення людства, придумали християнство – геніальний винахід. На мою думку, церква – один з найефективніших форм бізнесу за усі часи. Ще більш гросмейстерським кроком був – приплести церкву до політичних сил”, — заявив Тарас Цимбалюк.

Актор розповів, що переворотом в історії людства став 1848 рік — тоді зʼявився маніфест комуністичної партії та народився комунізм.

“Совєти це хапнули … думаючи, це ж ідеально… : ми ж можемо на**бувати свій примітивний пролетаріат, мовляв, ми вам «дамо», врешті решт «власть»… – ось вам поштовх. Ну, далі ви знаєте… : віра у неіснуючі ідеали + постійне перебування під ковпаком страху … зростило найбільш запущений, практично невиліковний процес деградації. Відхльобує весь світ… українці – найтактильніше”, — додав Тарас Цимбалюк.