Попри вчорашні заяви Черкаської ТЕЦ про повний колапс і зрив опалювального сезону у Черкасах, сьогодні на підприємстві звітують про готовність дати тепло у заклади освіти а згодом і в домівки містян. До слова, вчорашня “апокаліптична” заява зникла з офіційного сайту підприємства.

Відреагував на вчорашню заяву і мер Черкас.

“З подивом прочитав заяву Черкаської ТЕЦ, по питанню подачі тепла в домівки жителів міста, ще раз хочу запевнити, що споживачі комунального підприємства Черкаситеплокомуненерго, вчасно отримають теплоносій в свої оселі. ТЕЦ також по рішенню виконкому подасть тепло по першій вимозі в бюджетні установи та будинки. Заява яка була опублікована я так зрозумів була помилкою (технічною).” – написав Бондаренко на Фейсбуці.

“Погодні умови наблизили старт опалювального сезону. Директор ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» Михайло Фатьянов повідомляє, що підприємство повністю готове подати тепло у дитячі садочки, школи та лікарні міста. Відповідно до рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради, опалювальний сезон у закладах освіти та охорони здоров’я м. Черкаси розпочнеться 4 жовтня 2019 року. Нагадаємо, що згідно з нормативами, підключення теплопостачання варто розпочинати коли температури повітря опуститься до позначки +8 градусів за Цельсієм і нижче, й буде триматися на такому рівні щонайменше протягом трьох днів.” інформують в свою \чергу у прес-службі ТЕЦ.