За словами очільника КП “Черкаситеплокомуненерго” Павла Карася, підприємство технічно готове до подачі тепла. Однак дата початку опалювального сезону залежить від погодних умов, пише “ІнфоМіст”.

– На сьогодні температура повітря досить висока, тож потреби у подачі теплоносія немає, однак у разі погіршення погодних умов “Теплокомуненерго” готове до подачі тепла, – коментує очільник підприємства. Однак є питання по бюджетним установам міста.

Нагадаємо, що не склали акти готовності до опалювального сезону низка шкільних дошкільних навчальних закладів, зокрема ДНЗ №29, ЗОШ №5 та ін. Також не склали перелік заходів із підготовки всі навчальні корпуси ЧНУ ім. Б. Хмельницького, міська аварійна рятувальна служба, музичне училише, онкодиспансер, Черкаський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, Міграційна служба, Управління статистикив області, ветеринарна лікарня, Управління держпраці.

Карась пропонував накладати штрафні санкції до 5 тис на керівників, які вчасно не виконують  відповідні заходи до опалювального сезону.