Сезон осінніх фотосесій в Черкасах в повному розпалі. Тепла погода, жовті та багряні листочки майорять на деревах у парках та на вулицях міста, загадково шарудять під ногами, а ранкові й вечірні тумани огортають будь-які, навіть суворо урбаністичні пейзажі, романтичним ореолом. Традиційно всі обирають саме вуличні фотосесії у цю пору, оскільки зараз ароматна кава та розфарбоване у золото місто по-особливому мрійливо виглядають на плівці фотоапарату.

Влаштовувати фотосесії у черкасців стало популярно тепер і у фотостудіях, оскільки у нашому місті в останні роки відкрилось безліч прекрасних закладів з не менш атмосферними локаціями.

Ми підготували для вас Топ-5 з найкращими фотостудіями у нашому місті за версією “Дзвін.медіа”, де ви зможете зробити фотосесію.

Фотостудія DEFLOR

Оформлена вона у стилі Loft. Неповторні декорації забезпечать вам незабутню та проникливу фотосесію в осінньому стилі.

Фотостудія MOVEN_PEAK

Ця студія підійде не тільки для фотосесії весільних пар, а і для романтичних та милих зйомок вашої сім’ї та діточок у домашній атмосфері.

Фотостудія OBLEPIKHA.SPACE

Улюблена фотостудія нашої редакції. Ця суб’єктивна думка підкріплена неймовірно атмосферними фото, які там виходять.

Фотостудія ROOF_PHOTOSTUDIO

Досить “молода” студія, але не менш популярна серед черкащан. Всі локації виконані за останніми трендами модних зйомок.

Фотостудія PTICHKA.CHERKASSY

Одна з найулюбленіших і найпопулярніших студій усіх черкащан.

Тож, дорогі читачі, обирайте фотографа, замовляйте студію та поспішайте зробити знімки в осінньому стилі, які ще довго грітимуть серце і радуватимуть соцмережі. А можете просто піти в парк і поборюкатись в шорсткому листячку…

До того ж, скоро наступить пора новорічних свят і настрій зміниться на більш грайливий.

Александра Полянська