Комісія НКРЕКП прийняла позитивне рішення про видачу ліцензії ТОВ “Черкасиенергозбут”на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу. Відповідне рішення затвердили 25 вересня 2018 року на засіданні Комісії. Повідомляють у прес-службі ПАТ “Черкасиобленерго”.

– Дякую за титанічні зусилля працівникам та директорам ПАТ “Черкасиобленерго”, докладені для дотримання та виконання вимог Закону України “Про ринок електричної енергії”. Також, хочеться подякувати за методологічну підтримку працівникам департаменту ліцензування та членам НКРЕКП, які в найкоротші терміни вжили вичерпних заходів щодо відокремлення функцій з розподілу електричної енергії, що забезпечило перші успішні кроки функціонування ТОВ “Черкасиенергозбут” як нового учасника ринку електричної енергії. Сподіваюся, що нова компанія буде працювати якісно і комфортно для споживачів. Тож, попутного вітру новому кораблю і успіхів його команді, – сказав голова правління ПАТ “Черкасиобленерго” Олег Самчук.

Нагадаємо: На виконання вимог чинного законодавства, зокрема Закону України “Про ринок електричної енергії”, який набрав чинності 11 червня 2017 року, в Україні триває процес реформування енергетичної галузі.

Одним з першочергових етапів реформи є відокремлення функції з розподілу електричної енергії від функцій виробництва, передачі та постачання, тобто створення відповідних окремих юридичних осіб.

Повідомляємо вам, що на виконання пункту 13 розділу XVII Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про ринок електричної енергії”, та з метою надійного і безперервного постачання електричної енергії споживачам на території Черкаської області створено новий суб’єкт господарювання – учасник ринку електричної енергії:

Товариство з обмеженою відповідальністю “Черкасиенергозбут”
Юридична адреса: м. Черкаси, вул. Благовісна, 166
тел.: (0472) 318813, 318831
адреса сайту: energozbut.ck.ua
електронна пошта: energozbut.ck@gmail.com
Територія діяльності: Україна, Черкаська область
Основний вид діяльності: постачання електроенергії.

На ТОВ “Черкасиенергозбут” в подальшому будуть переведені функції постачальника електричної енергії споживачам, об’єкти яких розташовані на території Черкаської області. В той же час, функції розподілу електричної енергії залишаються за ПАТ “Черкасиобленерго”.

Головною метою діяльності нового товариства є надійне постачання електричної енергії споживачам Черкаської області на умовах укладених договорів за тарифами, що регулюються відповідно до вимог чинного законодавства України.

Процес переходу до нового постачальника електричної енергії буде здійснюватись в максимально комфортний для споживачів спосіб з дотриманням вимог чинного законодавства. Більш детальний порядок та умови проведення договірної процедури буде оприлюднено на сайті нового товариства та додатково доведено до споживачів.

Колектив компанії має багаторічний досвід в області постачання електричної енергії та чітко розуміє всі функції, які необхідно виконувати в умовах нового ринку електричної енергії, щоб забезпечити потреби споживачів Черкащини в надійному і якісному постачанні електричної енергії.