В області за добу рятувальники ліквідували 5 пожеж, під час яких 2 особи загинуло, ще 1 вдалося врятувати. Повідомили у ДСНС Черкащини.

3 листопада о 18:00 у Смілі по вулиці Черкаська мешканці багатоквартирного будинку відчули їдкий запах диму, який виходив із квартири 64-річного господаря. Про цю подію сусіди одразу сповістили рятувальників 12-ї державної пожежно-рятувальної частини. Співробітники ДСНС прибувши за викликом швидко ліквідували загорання ліжка на якому знаходилося бездиханне тіло чоловіка.

Цього ж дня о 21:05 за аналогічних обставин виникла пожежа у житловому будинку по вулиці Набережна у селищі Катеринопіль. Рятувальники 2-го державного пожежно-рятувального поста по прибуттю на місце виклику за допомогою апаратів на стисненому повітрі увійшли у будівлю заповненою димом. В одній із кімнат співробітники ДСНС на обгорілому дивані виявили бездиханне тіло 43-річного господаря. В іншій кімнаті рятувальники вдалося виявити ще притомного брата господаря та вивести його на свіже повітря.

Причиною пожеж стала необережність під час куріння загиблих.