Військових Сергія Алєксєєнка, Дмитра Малюка і Сергія Терещенка посмертно нагородили. Про це інформує пресслужба Канівської міської ради.


Відповідні рішення «Про нагородження Почесною відзнакою міського голови «За заслуги перед містом Канів» були ухвалені у ході засідання виконавчого комітету 8 листопада ц.р., за ініціативою міського голови Ігоря Ренькаса.

Нагадаємо, Сергій Алєксєєнко загинув на території Херсонської області під час виконання бойового завдання 3 вересня 2022 року. У лавах ЗСУ він обіймав посаду помічника гранатометника бойової машини. Поховали воїна, 13 жовтня ц.р. У захисника залишилися дружина, донька та рідні.

Дмитро Малюк з початку повномасштабного вторгнення служив у роті охорони, безпосередньо на бойових позиціях він управляв безпілотним апаратом. Військовий загинув 13 жовтня ц.р під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. Захисника провели в останню путь 21 жовтня ц.р. У Героя залишились мама, брат, дружина, донечка, рідні та друзі.

Сергій Терещенко служив на посаді водія бойової машини. З початку служби захисник боронив Україну в «гарячих» точках. На жаль, 30 жовтня ц.р., під час несення служби чоловік помер. З захисником попрощалися 4 листопада ц.р. У воїна залишилася дружина, син, друзі та побратими.