Домовленості про це досягнуто під час робочої зустрічі з представниками компанії Signify (дочірня компанія та партнер компанії Philips). Її провели міський голова Черкас Анатолій Бондаренко спільно із секретарем міської ради Юрієм Тренкіним.

Це не перша зустріч із представниками компанії – черкащани можуть бачити їхній спільний проект із підсвітки обласного художньою музею.

Сьогодні ж разом із директорами ключових департаментів міської ради обговорили подальшу співпрацю.

У воєнний час компанія несе вагоме соціальне навантаження, допомагаючи населеним пунктам, що найбільше постраждали від російської агресії – Ірпінь, Макарів та інші.

Нині досягли домовленості зі співпраці у двох напрямах: соціальному та інвестиційному.

Соціальний напрям – це безоплатна допомога в оснащенні сучасними приладами  освітлення укриттів, місць для тимчасового  перебування внутрішньо переміщеного населення та лікарень. Нададуть партнери і допомогу для  облаштування укриттів у школах, аби вчасно почати новий навчальний рік в режимі офлайн.

Ці напрями планується підтвердити підписанням меморандуму про співпрацю .

Розробка і впровадження інвестиційного напряму (це проекти із сучасного освітлення міста Черкаси) має початися після війни.

«Міська влада Черкас планує глобальну стратегічну співпрацю із компанією Signify, – сказав секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін. – Приємно, що в такий час знаходяться надійні партнери, які можуть підтримати й взяти на себе відповідальність, фінансуючи (або допомагаючи реалізувати) подібні проекти».

«Війна обов’язково закінчиться, і вже зараз наша команда працює над тим, аби після перемоги почати розбудовувати Черкаси, – наголосив міський голова Анатолій Бондаренко. – Наше місто, де нині знайшли прихисток  і більше 23 тисяч внутрішньо переміщених осіб, має стати ще привабливішим та комфортнішим, стати дійсно спільною домівкою для всіх нас».