Перший віце-спікер Верховної Ради черкащанка Ірина Геращенко висловилася про результати виборів. Вона заявила, що кампанія Зеленського була побудована на брехні та маніпуляціях.

Відповідне відео Геращенко опублікувала на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

– Це тягне на рекорд в книзі Гіннеса! Менше, ніж за 24 години після виборів повністю спростувати всі свої виборчі обіцянки. Круто. А що, так можна було? – зазначила черкащанка під відео.

Це тягне на рекорд в книзі Гіннеса! Менше, ніж за 24 години після виборів повністю спростувати всі свої виборчі обіцянки. Круто. А що , так можна було?):

Geplaatst door Iryna Gerashchenko op Maandag 22 april 2019

За її словами, обіцянки Зеленського не відповідають дійсності, а його кампанія побудована на брехні, маніпуляціях та фейках, пише “18000”.

– Отже, вже визнано, що за тарифи президент не відповідає. А що ж тоді з кінцем епохи бідності? Корупціонерів президент не садить – це роблять суди. А як же тоді з епохою брехні? Ой, і хто ж тепер буде відрубувати руки? Війну не закінчити за день? А як же тоді з кінцем епохи жадібності і торгівлі на крові? Ну, й особлива вишенька для мене: нова команда вже в один голос кричить, що Мінські угоди – це єдиний реалістичний план повернення миру на Донбас. А як же договорняки і зрада, про яку щодня чули на паркетному телеканалі, від інших укропівців. Тобто, Порошенко і тут говорив правду в суцільному морі криків про зраду, жадібність і брехню, – зазначила пані Ірина.

Також Геращенко наголосила, що обіцянки, які дав кандидат не відповідають повноваженням Президента.

-І щоб з іншими обіцянками новообраного президента не вийшло так само незручно, як з цими, скасованими протягом 24 годин, нинішній парламент має допомогти їх виконати і негайно проголосувати за зняття депутатської недоторканості, повернення до КК України статті про незаконне збагачення й інше. Тим більше, ці закони давно зареєстровані в ВР і деякі навіть пройшли перше читання, – додала черкащанка.