Попередній проект реконструкції Черкаського зоопарку. Фото: “Рошен”

Минулого тижня в мережі було оприлюднено відкритий лист на ім’я міського голови Черкас від відомої в Україні корпорації, котра вже не вперше вкладає кошти в реконструкцію Черкаського зоопарку. Компанія запропонувала інвестувати у комунальний заклад додаткових 50 мільйонів гривень і продовжити його модернізацію в обмін на відображення свого бренду в назві закладу, пише “Про Все”.

Попередній проект реконструкції Черкаського зоопарку. Фото: “Рошен”

blank

У згаданому листі йшлося, що передбачений бюджет допомоги корпорації Черкаському зоопарку становить близько 76 мільйонів гривень і, відповідно, буде вичерпаний із відкриттям експозиції копитних.  У той же час інвестор готовий виділити додаткові кошти і продовжити  модернізацію та підтримку зоопарку, з умовою відображення бренду «Roshen» у назві.

Попередній проект реконструкції Черкаського зоопарку. Фото: “Рошен”

blank

Корпорація направила відповідну пропозицію меру міста Черкас, з проханням погодити це питання з громадою міста та затвердити його на сесії міської ради. Після чого «Roshen» зможе планувати подальший розвиток проекту модернізації.blank

У коментарі «Про все» директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов повідомив, що відповідний лист дійсно знаходиться на розгляді в департаменті.

– Мною дано доручення управлінню культури організувати та провести громадське обговорення цього питання, адже остаточне рішення має приймати безпосередній власник зоопарку – громада міста. На сьогодні ми вивчаємо питання формату проведення громадського обговорення щодо можливого перейменування. Якщо у ваших читачів є ідеї чи пропозиції з цього питання, то ми готові почути всіх, – повідомив чиновник. – Морально правильно, аби вирішували долю зоопарку люди, які його відвідують, люблять та вболівають за його майбутнє. Але формально право вирішувати долю закладу мають всі черкасці, адже вони є платниками податків, з яких частково утримується заклад.

Попередній проект реконструкції Черкаського зоопарку. Фото: “Рошен”

blank

Такий вигляд матиме зоопарк, якщо у його назві з’явиться бренд