Брати Люм’єр, винайшовши свій апарат – «кінематограф», відкрили портал у чарівний світ кіно. А через рік на світ з’явилось і українське кіно, яке з тих пір росло і розвивалось разом зі світовим кінематографом. Німі й чорнобілі картини непомітно поступились звуковим і кольоровим, пласке зображення – об’ємному. А осередками магічної атмосфери кіно були і залишаються кінотеатри.

Колектив кінотеатру «Україна» – найстарішого у Черкасах, вітає черкаських глядачів зі святом українського кіно, національним професійним днем працівників кінематографії, який відзначається в Україні щорічно у другу суботу вересня.

– Кіно, завдяки новітнім технологіям, можна дивитись по телевізору, на комп’ютері, зі смартфону, будь-де і будь-коли. Але ніщо не може зрівнятись зі сторічною традицією колективного перегляду кіно у кінотеатрі. І це не лише традиція, це вже філософія. І ми, колектив кінотеатру «Україна», робимо все для того, щоб глядачі, які приходять до нас, змогли повністю зануритись у магічний світ кіно, відчути його добру і цілющу магію.Приходьте у наші кінозали і дивіться фільми. Ми вас чекаємо з нетерпінням – звернулась до глядачів директор кінотеатру «Україна» Валентина Слуцька.