Концерт, безкоштовне відвідування зоопарку та атракціонів, частування організували для дітей із багатодітних родин, а також дітей-сиріт, дітей із інвалідністю, дітей воїнів АТО активісти Комітету багатодітних сімей Черкаського району, пише “Прочерк”.


– 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, 150 діток із 23 сіл Черкаського району приїхали на наше запрошення до черкаського парку Перемоги, – розповіла голова Комітету Ніна Вурсіченко. – Завдяки Господу Богу, керівництву Черкаського району та нашим меценатам ми організували для дітей із категорійних родин частування і цікаву розважальну програму.

Від Аграрної партії України всім учасникам свята було роздано смачне морозиво.

– Мені надзвичайно приємно відзначити, що голова обласної організації Аграрної партії Віктор Полозов уже третій рік поспіль долучаються до організації таких свят, – зазначила голова Черкаської міської організації АПУ Інна Кукуленко-Лук’янець. – Звісно, про дітей потрібно пам’ятати кожен день, і дарувати їм свій захист і свою любов щодня. Але такі свята існують саме для того, щоб нагадувати нам про це. Ми часто переймаємося своїми проблемами й, буває, забуваємо про найголовніше – про дітей. Саме заради них потрібно об’єднувати свої зусилля – незважаючи на різні політичні погляди, не дивлячись на різне бачення розвитку держави. При всіх різницях, які є між нами, завжди є те, що нас об’єднує – наші діти. Діти, які житимуть у цій країні, які її розвиватимуть. Я як мама, хочу побажати нам і нашим дітям передусім миру. Адже жодна мати не народжує дитину для війни… Тому я хочу привітати всіх із цим прекрасним святом і побажати найголовнішого – миру нашій Україні. Слава Україні!

Від Комітету багатодітних сімей усім матерям, які прийшли з дітьми на свято, вручили червоні троянди.

Цього ж дня член виконкому Черкаської міської організації АПУ Юрій Черник побував у Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернат І-ІІ ступенів і від імені Аграрної партії подарував морозиво її учням, які наразі відпочивають у літньому пришкільному таборі.

blank

blank