Стройовий огляд у непритаманному форматі, коли черкащани могли ознайомитись із специфікою несення служби та озброєнням підрозділів розвідників, вогневиків, медиків, зв’язківців, а також роботою волонтерів, провели у Черкасах бійці 156 окремого батальйону тероборони Черкас. У Сосновому бору було організовано виставку бойової техніки та озброєння, що брали участь у боях під Попасною та Бахмутом, і кожен охочий міг роздивитись військовослужбовців у амуніції, дізнатися про принципи роботи зброї, спробувати вистрелити з неї, та поспілкуватися з військовими. Автомати Калашникова, кулемети радянських зразків та сучасні, наприклад, Browning, а також ті спецзасоби, якими користуються військові під час служби.

blank blank blank

“Кожен може підійти, задати питання про технічні характеристики щодо зони ураження, дальності, принципу роботи тощо. Цей захід не мав на меті збір донатів, ми працюємо на постійній основі з бізнесом. Найбільша потреба – квадрокоптери, тепловізори тощо. Зокрема завдяки квадрокоптерам дуже зручно і якісно вести розвідку, наводити батареї на позиції ворога. Це допомагає зберігати життя розвідників. Сьогодні ж маємо на меті такою виставкою більше розповісти про свою роботу та популяризувати українську армію. Ми хочемо залучити хлопців і дівчат, які б мали можливість проходити військову службу в нашому батальйоні”, – розповів начальник групи військово-цивільного співробітництва 156 батальйону тероборони Черкас Володимир Клименко.

blank blank

Як додав командир 156 батальйону Володимир Петришин, на локаціях представлена саме тероборона Черкас, батальйон, який був першим, що вийшов на бойові позиції у Попасній у минулому році в квітня 2022 року. Це взагалі перший батальйон саме тероборони, який там був.

blank

Оглянули бойову техніку також міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, начальник Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко та народний депутат Олег Арсенюк.

blank blank

“Хотів би подякувати нашим хлопцям, які з початку повномасштабного вторгнення стали на захист нашої країни. Наше місто живе і розвивається завдяки їм. І кожен містянин живе і працює заради нашої спільної Перемоги. Ми давно хотіли провести такий захід, але це було непросто через події в Чернігові. Ми хотіли продемонструвати наочно ту допомогу, яку громада міста Черкаси надала війську. Озброєння, квадрокоптери, спецзасоби, які були куплені в тому числі і за кошти громади, і які в боях допомагали нашим воїнам. Надзвичайно приємно, що наші бійці сповнені бойового духу. Місто Черкаси і надалі буде допомагати фронту всіма можливостями”, – наголосив Анатолій Бондаренко.

blank

Бійці батальойону вручили нагороди найбільшим волонтерам, які підтримують підрозділ. Першим таку відзнаку отримав міський голова Черкас.

blank

“Це нагорода всьому місту, всім черкаським волонтерам та бізнесу, які підтримують бійців”, – підкреслив Анатолій Бондаренко.

blank