17 травня у Черкасах на собаку та його господаря напали два бійцівські пси. Подія трапилася вночі, коли черкасець вийшов на прогулянку. Чоловіка з травмами було госпіталізовано до лікарні. Про це у «Фейсбуці» повідомляє черкащанка Яна Король, пише «Прочерк».

Черкасець уночі поблизу кінотеатру «Салют» вийшов вигуляти свою собачку Дану. Під час прогулянки вони зустрілися з двома стафордширськими тер’єрами. Бійцівські пси напали на невеличку безпородну тварину. Господар у цю мить ніяк не реагував на своїх псів, що рвали вже і черкасця, який кинувся захищати свою улюбленицю.

У результаті пригод чоловіка з рваними ранами рук та обличчя і переломом зап’ястка забрала «швидка», а його собачка виявилася мертвою.

Як написала на своїй сторінці у соцмережі очевидиця події Аліса Вандер, вона разом із друзями, почувши гавкіт псів, викликала поліцію.

Потерпілого наступного дня виписали з лікарні. А власника бійцівських псів разом із собаками залишили на волі. Кажуть, що він – поліцейський, і його пси вже не вперше куштують, так би мовити, “свіжої” крові.

Тепер черкасці побоюються, чи безпечно пересуватися вулицями міста, якщо пси вже раз здійснили напад на людину. Тим більше, що, швидше за все, їх власник уникне відповідальності.