Орієнтовно о пів на дванадцяту сьогодні впало дерево на парковку біля перенатального центру. Про це пишуть у спільноті “За рулем Черкассы” у соцмережі.

“Коли п’ятниця невдало розпочалась” – підписано світлини.
Нині на місці працюють рятувальники, повідомив прессекретар обласного управління ДСНС Констянтин Проценко.



КОМЕНТАРІ