«Інтеграційний хаб «Черкаси – твоє місто» влаштував для підлітків із числа  ВПО кулінарний майстер-клас. Під керівництвом досвідченої кондитерки з Харкова вони вчилися готувати смаколики/

Кількадесят дорослих та підлітків із числа внутрішньо переміщених осіб завітали на перший кулінарний майстер-клас. Імбирні пряники, цукати, цукрове та шоколадне печиво, апельсиновий мармелад – такий святковий набір солодощів вони приготували власноруч. Місили тісто, вирізали з нього фігурки, чистили апельсини, розписували готові вироби. Ніхто не пішов додому без пакунка зі смаколиками.

«Просто чудово, що зробили такий майстер-клас, – говорить Наталія Кудрявцева з Лиману Донецької області. – У чужому місті нелегко. А це можливість навчитися чомусь новому, знайти друзів і весело та з користю провести час».

Її одинадцятирічний син Арсеній обожнює готувати і мріє стати кухарем. Тому постійно удосконалює власні кулінарні уміння. «Я прийшов сюди, аби навчитися готувати десерти, адже справжній шеф повинен уміти робити все», – переконаний Арсеній.

«Я хочу власним прикладом показати: тут немає нічого надскладного, – пояснює ведуча майстер-класу, шеф-кондитерка з Харкова Діана Логінова. – Якщо ви вдома готуєте десерти і вам це подобається, то ці вміння варто розвивати. Адже кондитерська справа може перетворитися з цікавого хоббі в перспективну і прибуткову професію».

Проєкт «Інтеграційний хаб «Черкаси – твоє місто» реалізується Громадська Організація «Україна НА ЧАСІ» – Spotlight on Ukrainе в межах програми «Стійкість». Програма впроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі неурядових організацій на чолі з European Union in Ukraine у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу. Проєкт підтримує Департамент соціальної політики Черкаської міської ради.

Про це інформує Департамент соціальної політики