Сьогодні на нараді в Черкаській міській раді пройшло обговорення меж шкільних округів. Проект розподілу територій за закладами освіти презентував директор Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Сергій Воронов, пише “Про все”.

За його словами, всі межі територій були узгоджені з директорами шкіл. Рішення по цьому питання має ухвалити виконком на завтрашньому засіданні.

Єдиний заклад, по якому виникають питання, – перша міська гімназія, дирекція якої просить зменшити територію, аргументуючи це тим, що на цій території почали масово прописувати дітей з інших мікрорайонів.

Натомість Сергій Воронов зазначив, що навіть, якщо залишать один будинок, то там можна буде знайти 200-300 приписаних дітей. В той же самий час директор департаменту зазначив, що всі адреси, де будуть  масово реєструвати дітей перевірятимуться правоохоронцями.

– Якщо ми виявимо, що за однією адресою зареєстровано багато дітей, то ми будемо звертатися до правоохоронних органів. А ті вже мають розмовляти з батьками з приводу законності таких дій, – зазначив Сергій Воронов.

Остаточнеу крапку в питанні меж території, яка буде відноситися до першої міської гімназії, має поставити завтра виконавчий комітет.