Українська художниця Анна Проненко малює буденне життя жінок. Презентувала нові картини на виставці “Краля” у Галереї народного мистецтва Черкас 1 листопада, пише “Gazeta.ua”.

blank

Українська художниця Анна Проненко презентувала картини про буденне життя жінок

“Я зображую на картинах звичайні жіночі турботи, але по особливому, – розповідає Gazeta.ua Анна Проненко. – Мене надихає сімейне життя, чоловік, дитина. Маю роботи присвячені вагітності, бо малювала, коли була в декреті. Картини створюю мінімум три тижні. На деяких полотнах багато шарів фарби. Буває починаю малювати одне, а потім передумую і роблю все інакше. Спочатку планувала в блакитних тонах, а вийшла білою. Роботи змінюються відповідно до настрою”.

blank

Більшість картин круглої форми. Героями стають донька, подруги і сама Анна.

“Однією з найзначніших робіт є автопортрет “Історія однієї художниці”. Його створювала близько 2 місяців. З мене ніколи не малювали портрети, от я вирішила зробити це сама. Хотіла, щоб картина була акцентом виставки, але не вийшло через композиційні моменти. Роботи продаю в середньому за $200, залежно від розміру, складності і текстури. Картини, які експонувалися дорожчі”.

blank

На відкриття виставки прийшло більше сотні людей. Художниця пригощала вином та фруктами.

“Я уже знайома з художницею, відвідувала попередні виставки і дуже сподобалося. Цього разу можливо куплю собі одну з робіт. Подобається картина з вагітною жінкою. Це для мене дуже близьке, бо зараз чекаємо з чоловіком поповнення”, – говорить відвідувачка Владислава Долотій.

blank

Третя виставка мисткині триватиме до 14 листопада. Там можна придбати листівки та сувеніри із зображенням її робіт та самі картини.

Автор: Анна Орел