У Черкасах на місці колишнього пляжу «Рівєра» планують збудувати апарт-готель. Відповідний дозвіл надав департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради. Містобудівні умови та обмеження оприлюдненні на сайті міськради, пише ВІККА.

Відповідно до наданих дозволів на місці колишнього пляжу «Рівєра» планують збудувати апарт-готель висотою до 33 метрів. В документах департаменту архітектури зазначено, що майбутня забудову перебуває в зоні археологічних досліджень. «Будівельні роботи розпочинати після отримання відповідного висновку, погодження органу охорони культурної спадщини», – зазначено в містобудівних умовах та обмеженнях.

blank

Орендарем чотирьох ділянок по вулиці князя Ольгерда, 15 є два приватні підприємства «Камелот-Н» та «Камелот-В». Власником цих компаній є черкаський підприємець Роман Діскій.

blank

Апарт-готелі набувають популярності у світі як новий спосіб інвестицій. Сутність апарт-готелю полягає в тому, щоб купити номер у готелі для одержання доходу від його експлуатації (здавання в оренду), а також використовувати його для власного проживання.