Уже третій аукціон з продажу майна двох заводів корпорації «Богдан» не може відбутися. Корпорація «Богдан», що належить Свинарчуку-Гладковському, була визнана банкрутом. Її майно (а це два комплекси будівель у Черкасах та Луцьку) виставлені на продажу. Пише ВІККА.

blank

У Черкасах на аукціон виставили цеха, що розташовані по вулиці Чигиринській.

У першому аукціоні із стартовою ціною у понад 70 млн. грн. ніхто не зголосився взяти участь. Другий аукціон вже із зниженою ціною в 60 млн. грн. був скасований через помилку в тендерній документації. А вже під час третього аукціону взяв участь один покупець.

Придбати комплекс будівель в Черкасах і Луцьку погодилась компанія «Магістраль-Центр». Власне, саме компанія з Києва. Вона не помічена у жодних корупційних чи кримінальних справах.

Проте вже за кілька днів аукціон було скасовано. Як зазначено у протоколі торгів «після проведення аукціону по факту огляду майна ТОВ «Магістраль-Центр», виявлено, що частина майна має технічні недоліки, які не зазначені в оголошенні». Мова йде про приміщення адміністративного корпусу по вулиці Чигиринській.

Після цього аукціон було скасовано. Коли оголосять наступну дату торгів і чи буде знижена стартова сума – невідомо.